DEELNEMEN?

Belgium's premier classics car show

4e editie
Drie dagen
Vier paleizen

FACTS & FIGURES


+400
exposanten



25.000
bezoekers



fantastische thema's


van de exposanten geeft aan zeker tot waarschijnlijk deel te nemen in 2018
van de bezoekers geeft aan dat de doelstellingen zijn gerealiseerd
van de exposanten geeft aan dat de doelstellingen zijn gerealiseerd
van de bezoekers geeft aan zeker tot waarschijnlijk de beurs in 2018 te bezoeken

TARIEVEN DEELNAME INTERCLASSICS

€ 43

verkoop klassieke automobielen en restauratiebedrijven
 
(incl. vloerbedekking)

€ 33,50

voor oldtimers aangeboden door private personen

(incl. vloerbedekking)

€ 31

voor onderdelen (oud en nieuw) en overige producten/diensten

(excl. vloerbedekking)

€ 3

voor clubstands


(excl. vloerbedekking)

€ 66,50

voor kunstenaars & galerijen (incl. vloerbedekking, zwart gestoffeerde wanden en 2kw elektriciteit) (verlichting/spots zijn niet inbegrepen) minimale afname 12m2

 

€ 20

voor oude & gebruikte onderdelen (excl. vloerbedekking)

Verlichting

professionele verlichting is verkrijgbaar tegen een meerprijs, neem hiervoor contact op met het beursteam.

Partnership

Partnerships TopMobiel Preview Night?
Neem contact op met het InterClassics team.

TEAM INTERCLASSICS

Erik Panis
Erik PanisManager InterClassicserik.panis@mecc.nl
+31 (0)6 20 88 60 94
Niki Vaassen
Niki VaassenProject Managerniki.vaassen@mecc.nl
+31 (0)6 22 39 03 97
Alain Devleschoudere
Alain DevleschoudereSales Franstaligalain@dabelgium.be
+32 (0)475 39 39 00
Raymond Mingels
Raymond MingelsProduct Managerraymond.mingels@mecc.nl
+31 (0)6 51 35 87 42
Kayleigh Heeregrave
Kayleigh HeeregraveExhibition Serviceskayleigh.heeregrave@mecc.nl
+31 (0) 43 38 38 308
Reginald Wets
Reginald WetsSales Manager InterClassicsreginald.wets@mecc.nl
+31 (0)6 46 16 30 17
Melvin Lardenoye
Melvin LardenoyeE-Commerce Managermelvin.lardenoye@mecc.nl
+31 (0)43 3 83 83 07
Danielle Bronckers
Danielle BronckersMarketing Managerdanielle.bronckers@mecc.nl
+31 (0)6 20 24 69 94
Jana Strouven
Jana StrouvenPR Belgiumjana@abcommunication.be
+32 (0)16 82 01 89
© 2018 MECC Maastricht